1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Farmasi Soyulan Yüz Maskeleri

farmasi soyulan yüz maskeleri
Farmasi soyulan yüz maskeleri ile en az haftada 2-3 kez kullanarak cildinizdeki ölü derileri atabilir, akne ve siyah nokta oluşumlarını engelleyerek cildinizi temiz tutabilirsiniz.

farmasi soyulan yüz maskeleri

 

 

farmasi soyulan yüz maskesi

Farmasi Rahatlatıcı Yüz Maskesi

Temizlenmiş ve kuru cildinize farmasi limonlu soyulabilen maskeyi ince tabaka halinde sürün. 20 dakika beklettikten sonra parmak uçlarınızla yavaş yavaş soyun. Cildinize uygun tonikle temizleyin. Cildinize uygun nemlendirici sürmeyi unutmayın.

Rahatlatıcı Soyulabilen Yüz Maskesi

170 ml

1104086

Limon

farmasi soyulan yüz maskesi

Farmasi Egzotik Yüz Maskesi

Temizlenmiş ve kuru cildinize Farmasi Kayısı Özlü Soyulabilen Maskeyi ince tabaka halinde sürün. 20 dakika beklettikten sonra parmak uçlarınızla yavaş yavaş soyun. Cildinize uygun tonikle temizleyin. Cildinize uygun nemlendirici sürmeyi unutmayın.

Egzotik Soyulabilen Yüz Maskesi

170 ml

1104083

Kayısı

Farmasi romantik yüz maskesi

 

Farmasi Romantik Yüz Maskesi

Sıcak su buharından yararlanıp önce bir buhar banyosu yapmak ciltteki ölü deriyi ve kiri yumuşatmak için idealdir. Farmasi Romantik Yüz Maskesini cildinize yeteri kadar sürdükten sonra hafifçe ovun, özellikle siyah noktaların olduğu yere Farmasi İpek Yüz Kesesi ile dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın. Ancak cildi bastırıp tahriş etmemeye dikkat edin. Keseledikten sonra önce ılık sonra soğuk suyla durulayın. Peeling işleminin ardından cildinize uygun yüz kremiyle nemlendirmeyi ihmal etmeyin. Sonuçtan memnun kalacaksınız.

Romantik Soyulabilen Yüz Maskesi

170 ml

1104085

farmasi böğürtlenli soyulan yüz maskesi

 

Farmasi Enerji Veren Yüz Maskesi

Temizlenmiş ve kuru cildinize Farmasi Böğürtlen özlü soyulabilen maskeyi ince tabaka halinde sürün. 20 dakika beklettikten sonra parmak uçlarınızla yavaş yavaş soyun. Cildinize uygun tonikle temizleyin. Kesinlikle cildinize uygun nemlendirici sürmeyi unutmayın.

Enerji Veren Soyulabilen Yüz Maskesi

170 ml

1104084

Böğürtlen

 

 

Farmasi Online Kayıt Formu
Farmasi Online Alışveriş İçin Kullanıcı Adı ve Şifreniz Cep Telefonunuza Gönderilecektir.