1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Farmasi Soyulan Yüz Maskeleri

farmasi soyulan yüz maskeleri
Farmasi soyulan yüz maskeleri ile en az haftada 2-3 kez kullanarak cildinizdeki ölü derileri atabilir, akne ve siyah nokta oluşumlarını engelleyerek cildinizi temiz tutabilirsiniz.

farmasi soyulan yüz maskeleri

 

 

farmasi soyulan yüz maskesi

Farmasi Rahatlatıcı Yüz Maskesi

Temizlenmiş ve kuru cildinize farmasi limonlu soyulabilen maskeyi ince tabaka halinde sürün. 20 dakika beklettikten sonra parmak uçlarınızla yavaş yavaş soyun. Cildinize uygun tonikle temizleyin. Cildinize uygun nemlendirici sürmeyi unutmayın.

Rahatlatıcı Soyulabilen Yüz Maskesi

170 ml

1104086

Limon

DEVAMINI OKU→

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,33. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Farmasi Manyetik Su Canlandırıcı Çubuk

farmasi-su-canlandirici-cubuk

Farmasi Manyetik Su Canlandırıcı Çubuk
Suyu Yeniden Canlandırmak

Canlı suya erişme olanağı olmayan kişilerin, canlılığını bir şekilde yitirmiş suları bazı yöntemlerle tekrar canlandırmaları mümkündür. Bu duruma “doğayı taklit etmek” denebilir. Suyu yeniden canlandırmak, yani suyu yeniden yapılandırmak aslında sanıldığı kadar zor bir işlem değildir.

Suyu canlandırmak için kullanılan yöntemlerin başında manyetik alan yöntemi gelir.
Manyetik Alan Yöntemi

Suların asıl kaynağı, dağlardan gelerek nehirlere ve denizlere akan çaylardır. Su denize doğru akarken hem yeraltı hem de yerüstüyle temasa geçmektedir. Su yeraltından ilerlerken (pek çok dere ve nehir yeraltından geçer) dünyanın manyetik alanına maruz kalır. Bu süreçte manyetik yükleme suya geçer ve su manyetikleşmiş olur. Benzer şekilde su yerüstünde ilerlerken manyetik taşlarla (mıknatıs taşı) etkileşime geçer ve yine manyetikleşir.

Su tüketim için toplandığında, filtrelenmeye ve arındırılmaya ihtiyaç duyar. Arıtım tesisine taşıma sırasında sular yeraltında metal borular içerisinde iletilir. Su borular içerisindeki metal kaplamalardan dolayı de-manyetize olur. Arıtıldıktan sonra, musluktan akarken artık manyetize değildir. Şişelenmiş ve kaynağından uzaklaştırılmış sular da manyetik özelliklerini koruyamamaktadır.

DEVAMINI OKU→

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Farmasi True Color Ruj

Farmasi True Color Ruj
Farmasi True Color Ruj
, Farmasi kataloğundaki en çok satan rujlardan bir tanesi. Her ay çıkan Farmasi kataloğunda yeni ve farklı renkleri ile indirime giren bu rujları alan tekrar başka renklerinide almaktadır.Dudak balmı gibi kolay ve yumuşak sürülmesi aynıra dudakları nemlendirmesi nedeniyle ayrıca bir dudak balmına gerek kalmıyor. Farmasi nin True Color rujları ile yapılmış örnek makyajları ve renkleri resimlerimizde bulabilirsiniz. Tarzınıza uygun tüm renkli kozmetik ürünlerini Farmasi’ye kayıt olup katalog fiyatından daha indirimli alabilirsiniz. %100 Türk malı ve Helal belgeli Farmasi ürünlerimiz dünyada 123 ülkeye ihracatı yapılan güvenilirliği ve kalitesi  yüksek ürünlerdir.
Züleyha Avcı
Farmasi Altın Direktörü
Whatsapp,Tel:05459054387 ve 05459752479

DEVAMINI OKU→