1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Farmasi ekim üyelik ücreti

farmasi ekim üyelik ücretiFarmasi ekim üyelik ücreti sadece 10 tl olup üyelik ücreti karşılığında ilk siparişinize 1 adet hediye ruj ilk siparişine eklenir. Farmasiye kayıt sırasınde herhangi bir ücret ödemezsiniz. üyelik ücreti kayıt olduktan sonra vereceğiniz ilk siparişe eklenir. Farmasi üyelik ücreti sembolik olarak 1 defa alınan  bir ücrettir. Farmasi üyesi olmanın bir çok avantajı vardır.. üye olunca herhangi bir satış zorunluluğunuz yoktur. sadece kendinize indirimli ürün alabilirsiniz. çünkü farmasi üyesi olan tüm üyelerimiz ürünlerimizi katalok fiyatından yüzde 33 e varan indirimlerle aldıkları gibi tüm kampanyalarımızdanda yararlanırlar.bu siteden farmasi üyesi olduğunuzda size ilk kataloğu ücretsiz olarak göndeririz ve diğer kataloklar farmasi siparişinizle birlikte gelecektir. farmasi üyesi olanlar her ay sipariş vermek zorunluğu  vb. zorlamalar yoktur. 6 ay boyunca hiç sipariş girmediğinizde üyeliğiniz düşer. farmasi üyesi olanlar tüm özel indirim ve hediye fırsatlarımızdan yararlanırlar. dilerseniz indirimli aldığımız ürünleri katalog fiyatından satarak para kazanabilirsiniz. farmasi üyesi olduktan sonra kendi ekibinizi kurarak yeni üyeleri kendi ekbinize katarak aylık ekip cironuza göre ciddi kazançlar elde edebilirsiniz. sizde fırsatlarla dolu farmasi ailesine katılın ve hayallerinizi farmasi ile gerçekleştirin.

farmasi üyelik ücreti ekim 2015

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Hanımlar, Farmasi ile Siz’de Para Kazanın!!!

farmasi39Hanımlar artık bir çoğunuz Farmasi’yi duydunuz yada duyuyorsunuz. Farmasi size özgür bir kazanç  fırsatı sunuyor. Siz de bu güzellikler ile dolu dünyaya katılan binlerce kişiden biri olma fırsatını kaçırmayın. Starların tanıttığı Farmasi, dünyada 350 milyon kişiye ulaşıyor. Siz de mutlaka Farmasi’de yerinizi alın.

Üstelik Farmasi ürünlerine ulaşmakta çok kolay.

Her ay çıkan Farmasi kataloğundan dilediğiniz ürünlerin siparişlerini veriyorsunuz kargonuz kapınıza kadar geliyor.

Farmasi’nin avantajlarla dolu dünyasına adım atın ve hemen para kazanmaya başlayın. Hatta isteğe bağlı SGK’lı olup emekliliğiniz de garanti altına alın.

Peki nasılmı? Formül çok basit.

Kullan–>Tavsiye Et –> Kazan

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Farmasi’den Tüm Ev Hanımlarına İş Fırsatı Ek Gelir

Farmasi ÜyelikFaramsi, binlerce ev hanımına hayallerini kazandırmaya devam ediyor. Sermayesiz ve sıfır riskle sizde Farmasi ile para kazanabilirsiniz. Tek şartımız 18 yaşını doldurmuş olmak. Ücretsiz sisteme üye olup kataloğumuzu alarak inceleyebilirsiniz. aylık 500 TL ile 20.000 TL arasında değişen kazançlar sağlayan Farmasi’ye üye olun,kendi işinizi kurun ve kazanmak istediğiniz kadar çalışın…

Farmasi Kazanç

Siz de hayallerinizdeki kazancı Farmasi ile elde edebilir dilediğiniz hayatı yaşayabilirsiniz. Önemli olan sizin hayallerinizin ve hedeflerinizin olması… Hem kazanın,hem tatil yapın,hemde eğlenin…

farmasi32