1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Farmasi Hakkında

  Farmasi Kozmetik, 1993 yılında kurulmuş % 100 Türk sermayeli bir firmadır. Ürünlerin tamamını İstanbul Ömerli de bulunan ileri teknoloji donanımlı fabrikasında üretmektedir.Farmasi 2000 çeşit ürün yelpazesine sahip olmak ile beraber her geçen gün yeni ürün çeşitlerini bünyesine katmaktadır. Şimdiye dek 117 dış ülkede faaliyet gösteren firmamız, 118. ülke olarak doğrudan satış sistemiyle ülkemizde faaliyet kararı aldı.Farmasi kozmetik tüm ürünlerini kendi tesislerinde ürettiği için stok problemi yoktur, günlük üretim kapasitesi yaklaşık 1.000 tondur. Dünya genelinde 350 milyondan Farmasi kullanıcısı bulunmaktadır.Farmasi ürünleri fiyatına göre kaliteli, her eve, her cebe uygun ürünlerdir.1 yaşından 70 yaşına kadar her yaşa göre ürün çeşitlerini Farmasi’de bulabilirsiniz.

  Firmamız 2009 yılı itibari ile ülkemizde kendi sektöründe İhracat Şampiyonu olmuştur. Gelmiş olduğu bu noktadan da taviz vermeyeceğini her geçen gün attığı yenilikçi adımlarla göstermektedir.

   

  Farmasi,Danışmanı Olduğunuzda Sizi Bekleyen Gelecek ;

  • Part time çalışarak kazancınıza takviye yapabilir veya full time çalışarak yüksek gelirlere ulaşabilirsiniz.
  • Geldiğiniz kariyer basamaklarında ödül olarak yurtdışı seyahatleri ve ekstra primler elde edersiniz.
  • Kullandığımız sistem ve yapımız itibari ile 7’den 70’e herkes bu işi yapabilir ve kazanç sağlayabilir.
  • Farmasi danışmanı olduğunuzda ihtiyacınız olan tüm desteği ekibimizden fazlasıyla alabilirsiniz.
   Farmasi ürünlerinin formülü tamamen testlerden geçmiş hammaddeler kullanılarak üretilmektedir.Farmasi ürünlerinde domuz ve türevi ürünler kullanılmaz.Tüm ürünler deneyimli mühendisler ile donanımlı laboratuarlar sayesinde ve ultra modern, hijyen tesislerde üretilmektedir.Farmasi ileri tarihlerde üreteceği cilt bakım ürünlerinde dermatolojik testler yaptıracaktır.

   Hiçbir üründe hayvanlar kobay olarak kullanılmamıştır.

 • Bu bağlamda satılabilirliği olmayan yada her bütçeye uymayan sistemler ile müşterilerini mağdur eden birçoknetwork marketing firmasına göre Farmasi Marketing her zaman bir adım daha öndedir.

Farmasi, size hayallerinizi gerçekleştirmek için dilediğiniz kadar kazanma fırsatı sunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir